• Wodociągi Lębork
  • Wodociągi Lębork
  • Wodociągi Lębork
  • Wodociągi Lębork

Aktualności

22-09-2017 r.

Awaria wodociągu w Rondzie Jana Pawła II

W nocy z dnia 19-20.09.2017 pracownicy działu sieci wodociągowej uswalali awarię sieci wodociagowej w Rondzie Jana Pawła II. Przed przystąpieniem do prac naprawczych konieczne było uzysakanie powolenia na wejście w skrzyżowanie drogi wojewódzkiej z drogą krajową. Prowadzenie robót wiązało się z całkowitym zamknięciem ruchu w obrębie ronda. W związku z tym prace rozpoczęły się ok godziny 22.00 i trwały do godzin porannych nastepnego dnia. 
19-09-2017 r.

ZAWIADOMIENIE

Remont sieci wodociągowej - ul. Krzywoustego i ul. Grudziądzka
19-09-2017 r.

Dostawa, montaż i uruchomienie płuczko - separatora piasku na Oczyszczalni Ścieków w Lęborku

Zakończono prace związane z zadaniem inwestycyjnym p.n.: "Dostawa, montaż i uruchomienie płuczko - separatora piasku na Oczyszczalni Ścieków w Lęborku". Roboty za kwotę netto 134.000,00 zł wykonane zostały przez firmę ENKO z Gliwic wyłonioną na podstawie przetargu nieograniczonego.
06-07-2017 r.

Lokalna Przepompownia Ścieków przy ul. Wielkopolskiej

W ostatnim czasie zakończono prace budowlane na terenie Lokalnej Przepompowni Ścieków przy ul. Wielkopolskiej.  
02-06-2017 r.

Innowacje w systemie automatyki Głównej Przepompowni Ścieków

Zakończono testy modernizowanego systemu sterowania pracą kraty schodkowej na Głównej Przepompowni Ścieków MPWiK Lębork. Dotychczasowy system uzupełniono o tryb pracy kraty schodkowej w systemie różnicowym. Zwiększyło to skuteczność oczyszczania mechanicznwego ścieków transportowanych na oczyszczalnię.     
Strony internetowe Lębork MiroArt