• Wodociągi Lębork
  • Wodociągi Lębork
  • Wodociągi Lębork
  • Wodociągi Lębork
Biuletym Informacji Publicznej

Aktualności

15-07-2014 r.

Ogłoszenie o sprzedaży

Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Spółka z o.o. w Lęborku informuje, że posiada do sprzedaży samochód specjalistyczny JELCZ SCK-3 rok produkcji 1993.
Oferty uwzględniające cenę (min. 5500,00 zł brutto) należy złożyć w kopertach z dopiskiem "Sprzedaż samochodu specjalistycznego JELCZ SCK-3" w siedzibie Spółki w sekretariacie pok. nr 3 do dnia 01.08.2014r.
Bliższych informacji o stanie technicznym pojazdu udziela p. Adrian Filip.  
09-07-2014 r.

Upały już nam nie straszne.

Upały już nam nie strzane. Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w Lęborku przygotowało dla mieszkańców Lęborka i odwiedzjących miasto turystów miejsce gdzie można się schłodzić. Na Placu Pokoju stanąła właśnie kurtyna wodna tworząca chodną mgiełkę wodną.
04-07-2014 r.

Nowa taryfa za dostarczoną wodę i odprowadzone ścieki.

Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w Lęborku informuje, iż Uchwałą nr XXXVI-653/2014 Rady Miejskiej został przedłużony czas obowiązywania dotychczasowych Taryf dla zbiorowego zaopatrzenia w wodę i zbiorowego odprowadzania ścieków. 
06-06-2014 r.

KONKURS FOTOGRAFICZNY

Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w Lęborku z okazji dni otwartych na Stacji Uzdatniania Wody organizuje konkurs fotograficzny pod hasłem „WODA, ŚRODOWISKO, ŻYCIE” skierowany do uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych.
Ideą konkursu jest uwrażliwienie uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych na zagadnienia związane z problematyką pozyskiwania, użytkowania i oczyszczania wody w zgodzie z zasadami szeroko rozumianej ekologii.
Na prace czekamy do 5 września 2014r. Szczegółowe informacje zawarte są w regulaminie konkursu.  
06-06-2014 r.

Ogłoszenie o sprzedaży

Sprzedaż samochodu ciężarowego RENAULT KC KANGOO, rok produkcji 2002.  
Wszystkie aktualności
Strony internetowe Lębork MiroArt