• Wodociągi Lębork
  • Wodociągi Lębork
  • Wodociągi Lębork
  • Wodociągi Lębork
Biuletym Informacji Publicznej

Aktualności

01-09-2014 r.

Niespodzianka na rozpoczęcie roku szkolnego.

 Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w Lęborku w związku z rozpoczęciem roku szkolnego przygotowało niespodziankę dla najmłodszych. Na nowym parkingu zlokalizowanym przy ul. Emilii Platter w bezpośrednim otoczeniu budynku Szkoły Podstawowej Nr 8 i Przedszkola nr 2 pojawiła się żeliwna figurka małego chłopca. Właśnie w takiej formie wykonany został nowy hydrant nadziemny.
01-09-2014 r.

Rajd rowerowy "U źródeł"

   6 września 2014 Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji zaprasza mieszkańców Lęborka i okolic na rajd rowerowy. Trasa rajdu będzie prowadziła do Okalic, gdzie znajduje się studnia, z której mieszkańcy Lęborka zaopatrywani są w wodę.
09-07-2014 r.

Upały już nam nie straszne.

Upały już nam nie strzane. Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w Lęborku przygotowało dla mieszkańców Lęborka i odwiedzjących miasto turystów miejsce gdzie można się schłodzić. Na Placu Pokoju stanąła właśnie kurtyna wodna tworząca chodną mgiełkę wodną.
04-07-2014 r.

Nowa taryfa za dostarczoną wodę i odprowadzone ścieki.

Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w Lęborku informuje, iż Uchwałą nr XXXVI-653/2014 Rady Miejskiej został przedłużony czas obowiązywania dotychczasowych Taryf dla zbiorowego zaopatrzenia w wodę i zbiorowego odprowadzania ścieków. 
06-06-2014 r.

KONKURS FOTOGRAFICZNY

Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w Lęborku z okazji dni otwartych na Stacji Uzdatniania Wody organizuje konkurs fotograficzny pod hasłem „WODA, ŚRODOWISKO, ŻYCIE” skierowany do uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych.
Ideą konkursu jest uwrażliwienie uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych na zagadnienia związane z problematyką pozyskiwania, użytkowania i oczyszczania wody w zgodzie z zasadami szeroko rozumianej ekologii.
Na prace czekamy do 5 września 2014r. Szczegółowe informacje zawarte są w regulaminie konkursu.  
Wszystkie aktualności
Strony internetowe Lębork MiroArt