MPWiK w Lęborku

OFERTA PRACY

Utworzono: 24-06-2024

SPECJALISTA DS. INWESTYCJI

Zakres obowiązków:

  • udział w procesie przygotowania inwestycji
  • prowadzenie i utrzymywanie w należytym porządku dokumentacji inwestycyjnej
  • prowadzenie korespondencji w sprawach pozyskiwania decyzji administracyjnych warunkujących realizację robót budowlanych
  • współpraca z biurami projektowymi i wykonawcami robót budowlanych
  • udział w procesach zakupowych, negocjacjach i innych procedurach przetargowych

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe
  • wskazane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku po stronie inwestora lub wykonawcy

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • możliwość dofinansowania szkoleń rozwojowych
  • dofinansowanie opieki medycznej
  • dobra atmosfera w pracy

Prosimy o przesłanie CV na adres mailowy mpwik@wodociagi.lebork.pl wpisując w tytule:

„Specjalista ds. inwestycji”

Na oferty czekamy do 05.07.2024 r.

Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi osobami.