MPWiK w Lęborku
MPWiK w !go Lębork - MIASTO W KIESZENI
MPWiK w !go Lębork - MIASTO W KIESZENI

MPWiK w !go Lębork - MIASTO W KIESZENI

Utworzono: 15-01-2020

!goLębork to miejska aplikacja mobilna, zawierająca najważniejsze informacje na temat Lęborka i okolic. Jest to źródło informacji, dzięki któremu będziemy na bieżąco z wydarzeniami i imprezami, przeglądem prasy, komunikatami i ostrzeżeniami, służbą zdrowia, atrakcjami dla dzieci i wiele innych. W aplikacji znajdziemy też duży katalog firm działających na terenie Lęborka, z dostępem do adresów oraz danych kontaktowych,
jak i wielu innych przydatnych informacji. Jest to również źródło korzyści, gdzie znajdziemy lokalne oferty, promocje oraz kupony rabatowe. Wyróżniającą cechą jest możliwość zgłoszenia usterki mienia oraz wzięcia udziału w konsultacjach społecznych i badaniach opinii. W aplikacji mamy możliwość odsłuchania radia internetowego.

Od teraz w aplikacji !goLębork znajdziecie również Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w Lęborku. Ułatwiamy w ten sposób dostęp do naszej Spółki. Mieszkańcy mogą zasięgnąć wszelkich informacji na temat naszej działalności. Aplikacja pozwala na szybkie informowanie mieszkańców o awariach oraz wydarzeniach organizowanych przez MPWiK. Dodatkowo usprawni podawanie stanu licznika, poprzez rejestrację odbiorców w systemie eBOK.